Menüü

Puhas energia ümber maapõue päikese

Pakume maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi
vastavalt iga kliendi vajadustele.

Eesti Gaas on Eesti kõige vanem ja kogenum energiafirma. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas – tõhus, soodne ja puhtaim energiaallikas. Maagaas sobib suurepäraselt nii soojatootmiseks, tööstusettevõtete tehnoloogilistesse protsessidesse kui ka transpordikütuseks nii maal kui merel.

Me pakume klientidele maagaasi erinevate toodetena – tarnituna kliendini läbi torustike nii öelda torugaasina, surugaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG). Torugaasi tarnime Eestisse peamiselt Venemaalt, kuid vajadusel ka Lätist ning Leedust, LNG-d oleme toonud lisaks Pihkvale ka Poolast ja Soomest. Me varustame torugaasiga kümmet maakonda.

Meie kontsernist saab iga soovija võtmed kätte lahenduse, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduseni.

Ühenda oma firma gaasivõrku!

 


Üha kasvava valdkonnana pakume elektrit, et klient saaks energia baasteenused mugavalt ühest kohast. Alates 1996. aastast oleme tutvustanud elektri ja soojuse koostootmise ideed Eestis, täna oleme valmis koostootmisjaamu klientidele ise ehitama.

Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades liidrirolli. Meie surugaasitanklate võrk on suurim ja kasvab jätkuvalt, et vastata reisijate- ja kaubaveoga tegelevate klientide vajadustele.

Oleme ka esimesed ja ainsad Baltimaades, kes on välja arendanud LNG punkerdamise võimekuse ning on valmis teenust pakkuma kõigile huvitatud sadamatele.

Igal meie ärikliendil on oma personaalne ärisuhete juht. Personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust aadressil ariklient@gaas.ee.

 

Äriklienditugi (E-R 9-17)

+372 636 2555