Menüü

Maagaas annab tehnoloogiale jõu

Miks maagaas?

Maagaas pakub tööstusettevõttele mitmeid võimalusi. Maagaas on kõrge energeetilise väärtusega kütus, mida kasutatakse lisaks soojusenergia ja elektri tootmisele nii otse tehnoloogilistes protsessides, näiteks klaasi- ja ehitusmaterjalide tööstuses, kui ka toorainena keemiatööstuses.

Maagaasi kütteväärtus on 10,5 kWh/m3, tema maksimaalne põlemistemperatuur on üle 2100 °C. Maagaasi torustiku olemasolu korral ei ole vajalik varude soetamine ning hoidlate ehitamine. Maagaasi kasutamine võimaldab paindlikku tarbimist sõltuvalt tehnoloogilistest vajadustest. Juhul kui gaasitorustik puudub, on võimalik ehitada veeldatud maagaasi mahuti ja taasgaasistamisseade.

Maagaasi kasutamine võimaldab põlemisprotsesside automatiseerimist ning maagaasiga saavutatakse soovitud põlemistemperatuurid kõige kiiremini ja täpsemalt.

Põledes täielikult, ei tekita maagaas kahjulikke põlemisjääke, tolmu ja tahma, järgi jääb vaid süsihappegaas ja veeaur. Lisaks vähendab gaasi torutransport koormust auto- ja raudteevõrgule ning heitgaaside ja müra hulka meie elukeskkonnas.

Ühenda oma kinnistu gaasivõrku!

Miks Eesti Gaas?

  • Meil on pikaaegne kogemus Eesti tarbijate varustamisel nii gaasi kui energiaga.
  • Meie lepingupartnerid on usaldusväärsed ja tagavad meie lubaduste täitmise.
  • Me kujundame oma toodete ja teenuste hinnad kliendipõhiselt ning anname parima, et teie vajadused ja meie võimalused kokku viia.
  • Elektrimüügilepingu olemasolul saab maagaasi hinnast soodustust.
  • Gaasi- ja elektrikulud ühel arvel muudavad maksmise mugavaks.
  • Igal ärikliendil on personaalne ärikliendisuhete juht.

Personaalse pakkumise saamiseks võta ühendust aadressil ariklient@gaas.ee.

Äriklienditugi (E-R 9-17)

+372 636 2555