Gaasivõrguga liitumine

Liitumiseks gaasivõrguga:

  • Liitudasoovija esitab e-maili, faksi, posti teel või isiklikult ASle Gaasivõrgud liitumise taotluse vormikohasel blanketil  Avaldus gaasivõrguga liitumiseks
  • Liitudasoovija ja ASi Gaasivõrgud projektijuht lepivad kokku gaasivõrguga liitumise tingimused ning sõlmivad gaasivõrguga liitumise lepingu
  • Projektijuht korraldab vastavalt sõlmitud liitumise lepingule gaasitorustiku projekteerimise ja ehitamise kuni liitumispunktini, mis on määratud liitumise lepinguga. AS Gaasivõrgud tagab sõlmitud liitumise lepingu järgse gaasirõhu ja gaasikogused liitumispunktis
  • Klient projekteerib ja ehitab oma vahenditest vastavalt sõlmitud liitumise lepingule gaasitorustiku alates liitumispunktist ning paigaldab gaasitarvitid

Gaasivõrguga liitumise kohta saab täpsemat informatsiooni ja konsultatsiooni AS Gaasivõrgud projektijuhtidelt.  Liitumistaotlusi võtavad vastu AS Gaasivõrgud projektijuhid ja AS Eesti Gaas klienditeenindused piirkondades.

AS Gaasivõrgud projektijuhid

Tallinn
Inna Kornet Tallinn, Gaasi 5 6003969 Inna.Kornet@gaas.ee
Sulev Nõupuu Tallinn, Gaasi 5 6056814 Sulev.Noupuu@gaas.ee
Aleksander Dadajev Tallinn, Gaasi 5 6003974 Aleksander.Dadajev@gaas.ee
Tartu
Andrus Mulla Tartu, Tähe 135  7338000 Andrus.Mulla@gaas.ee
Tiina Ernits Tartu, Tähe 135  7338028 Tiina.Ernits@gaas.ee
Jõhvi
Dmitri Makarov Jõhvi, Narva mnt 54 Dmitri.Makarov@gaas.ee
AS Eesti Gaas klienditeenindused piirkondades  
Põlva
Jaanus Liblik Põlva, Kuuse 2 79 92447 Jaanus.Liblik@gaas.ee
Jõgeva
Indrek Käo Jõgeva, Alveri 4a 77 62556 Indrek.Kao@gaas.ee
Viljandi
Tiit Sihver Viljandi, Pärnu mnt 24 43 49453 Tiit.Sihver@gaas.ee
Narva
Kirill Gudkin Narva, Oru 4 35 66161 Kirill.Gudkin@gaas.ee
Rakvere
Indrek Käo Rakvere, Rägavere tee 43b 32 23614 Indrek.Kao@gaas.ee