Menüü

Koduvalgus väiksemate arvetega

Miks Eesti Gaas?

Eesti Gaas pakub elektrit kaks korda soodsama marginaaliga kui turuliider ja fikseeritud hind on meil 20% madalam.

Kõik elektripaketid on ilma ettemaksuta ja kuutasuta, varjatud kulusid ei lisandu.

Elektrilevi võrguteenuse kulud kajastame samal arvel, seega on maksmine mugav – ühe ülekandega.

Küsi pakkumist

Elektrilepingu saavad sõlmida kõik soovijad – selleks ei pea olema gaasitarbija.

Kui aga oled meie gaasiklient, siis sinul on eriti kasulik osta ka elektrit meilt. Sest mida suurem on sinu tarbitavate teenuste hulk ja kogus Eesti Gaasis, seda parem on ka teenuste hind.

Kui loodushoid ja keskkond on sulle olulised, siis Eesti Gaasist saad osta ka ainult taastuvallikatest pärinevat elektrienergiat. Kõik rohelisse energiasse panustavad ärikliendid saavad meie käest “Loodussõbraliku panuse” sertifikaadi.

Kuidas sõlmida elektrilepingut?

Kõigepealt tuleb praeguse müüjaga leping lõpetada, teavitades sellest 30 päeva ette. Elektrileping hakkab tavaliselt kehtima kuu esimesest kuupäevast ning see tuleb sõlmida hiljemalt 21 päeva enne 1. kuupäeva, erandiks on uued võrgulepingu sõlminud, kes saavad elektrilepingu sõlmida samast päevast kui võrguleping. Elektrilepingu saavad sõlmida kõik, kelle nimel on sõlmitud mõõtepunkti võrguleping.

Kõige lihtsam viis elektrilepingu sõlmimiseks on teha seda meie e-teeninduse kaudu.

Milline on püsihinnaga elektripakett?

Püsihinnaga elektripakett “Kindel” kindlustab kogu lepinguperioodiks fikseeritud elektrihinna. Turu hinnakõikumised arvet ei mõjuta ja iga kuu elektri kilovatt-tunni hind püsib sama. Valida saab kahe- või ühetariifse hinnavariandi, mõlemal juhul on arvestuse aluseks tarbitud tunnikogused.

Milline on muutuvhinnaga (börsihinnaga) elektripakett?

Börsihinnaga elektrilepingud on tähtajatud. Kilovatt-tunni hind muutub vastavalt Nord Pool Spoti (NPS) börsi tunnihindadele ja nõnda on võimalik võita elektribörsi soodushinnaga perioodidest, samas tuleb valmis olla ka hinnatõusuks.

Kuidas saab Eesti Gaas elektrit müüa?

Eesti Gaas hangib müüdava elektri börsilt Nord Pool Spot ning müüb seda oma klientidele edasi lisades väikse vahendustasu, nagu kõik turuosalised.

Kuidas vahetada elektrimüüjat?

Kõigepealt tuleb lõpetada leping praeguse elektrimüüjaga, teavitades sellest 30 päeva ette.

Võime seda teha ka teie eest, kui sõlmite meiega elektrilepingu e-teeninduse kaudu. Sisene meie e-teenindusse.

Klienditugi (E-R 8.30-17)

+372 636 2555