Menüü

Kõige puhtam soojus

Säästad loodust. Säästad energiat. Säästad raha.

Miks gaas?

Maagaas on täna kõige puhtam, mugavam ja soodsam energiaallikas. Elektri- ja õliküttega võrreldes võivad gaasikütte kulud olla isegi kolm korda väiksemad, mis näiteks eramajas tähendab kaugelt üle 1000 euro säästu aastas. Kui soojuspumbad nõuavad tõeliste külmade saabudes abi elektriküttelt ning toovad kaasa varjatud kulusid, siis gaasikatel lisaallikat ei vaja.

Gaasi kasutajana puudub vajadus näiteks iga päev ahju kütta või seda puhastada, ladustada pelleteid või soetada kütteõli. Tänapäevased gaasikatlad on automaatjuhtimisel, seega püsib elamine mõistlikult soe ka siis, kui viibid kodust pikemat aega eemal.

Ühenda kodu gaasivõrku!

Põledes täielikult, ei tekita maagaas kahjulikke põlemisjääke, tolmu ja tahma, järgi jääb vaid süsihappegaas ja veeaur. Lisaks vähendab gaasi torutransport koormust auto- ja raudteetranspordile ning heitgaaside ja müra hulka. Seega erinevalt tahkekütustest ei reosta maagaas koduümbruse õhku ning säästab Eesti metsa ja maastikku.

Gaasiühendus suurendab kinnisvara väärtust ja aitab seda hoida, mis on tähtis, kui oled soetanud kinnisvara pangalaenuga või peaks tekkima soov see kunagi müüa.

 

Klienditugi (E-R 8.30-17)

+372 636 2555