Telefonid

Ametinimetus  Nimi   Telefon  E-post 
Juhatuse liige
Tegevjuht
Ants Noot 6 303 004 Ants.Noot@gaas.ee
Juhatuse liige Raul Kotov 6 303 003 Raul.Kotov@gaas.ee
Juhatuse liige Sergey Zagrebaylov 6 303 004 Sergei.Zagrebailov@gaas.ee
Juhatuse liige Margus Kaasik 6 303 103 Margus.Kaasik@gaas.ee
Sekretariaat 6 303 003 info@gaas.ee
faks: 6 313 884
Juhatuse abi Tiivi Lind 6 303 004 Tiivi.Lind@gaas.ee
Kontserni pearaamatupidaja Janne Magnus 6 303 104 Janne.Magnus@gaas.ee
Müügiarendusjuht Raivo Videvik 6 303 068 Raivo.Videvik@gaas.ee
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kersti Tumm 6 303 121 Kersti.Tumm@gaas.ee
Kliendihaldusjuht Marge Randmaa 6 303 094 Marge.Randmaa@gaas.ee
Tehnilise arengu juht Sergei Jefimov 6 303 063 Sergei.Jefimov@gaas.ee
Haldusjuht Heigo Ennok 6 303 096 Heigo.Ennok@gaas.ee
Kontserni õigusnõunik Kaire Lang 6 303 039 Kaire.Lang@gaas.ee
Juhatuse nõunik Urmas Kuusik 6 303 007 Urmas.Kuusik@gaas.ee
IT juht Heigo Ojaste 6 303 117 Heigo.Ojaste@gaas.ee
Koolitus- ja personalijuht Eva Keinast 6 303 093 Eva.Keinast@gaas.ee
AS EG Ehitus   
Ametinimetus  Nimi   Telefon  E-post 
Juhatuse esimees Ahto Aruväli 6 580 240 Ahto.Aruvali@gaas.ee
Juhatuse liige Oleg Baranin 6 580 240 Oleg.Baranin@gaas.ee
AS Gaasivõrgud    
Ametinimetus Nimi  Telefon E-post
Juhatuse esimees
Tegevjuht
Roman Bogdanovitš 6 056 803 Roman.Bogdanovits@gaas.ee
Assistent Aasa Parmas 6 056 801 Aasa.Parmas@gaas.ee
Pearaamatupidaja Anary Kalme 6 003 963 Anary.Kalme@gaas.ee
Metroloogiaosakonna juhataja Ronald Vari 7 338 002 Ronald.Vari@gaas.ee
Peainsener Ilya Šmatov 6 056 811 Ilya.Shmatov@gaas.ee
Haldusjuht Anu Kõiv 6 003 964 Anu.Koiv@gaas.ee