Menüü

EG Ehitus paigaldab ja hooldab torustikke ning katlamaju

Ettevõttest

AS EG Ehitus loodi 2004 a. detsembris ning kuulub 100%-liselt Eesti Gaasile.

EG Ehituse põhitegevuseks on vee-, kanalisatsiooni-, soojus- ja gaasitorustike ehitus, katlamajade ehitus, projekteerimine ning remonditööd.

  • Toome kinnistule, majale, ettevõttele kohale kõik toruühendused, vajadusel ka kaablid ning paigaldab hoonesse kütte- ja katlaseadmed.
  • Pakume nii üksiklahendusi kui ka tervete piirkondade torustike projekteerimist ja ehitamist „võtmed kätte“ lahendusena.
  • Meie töötajatel on eriväljaõpe ja pikaajalised kogemused.
  • Oleme Eesti Gaasiliidu ja Eesti Kaubandus- ja tööstuskoja liige.

EG Ehitus on juhtivpartner konsortsiumis EG Ehitus, Scanweld, Alvora, mis ehitab Eesti ja Soome vahelise gaasiühenduse Balticconnectori maapealset osa.  Balticconnectori gaasitrassi ehitus Paldiskist Kiilini on viimaste kümnendite suurim toruehituse projekt Eestis, mis läbib pea 250 maaomaniku krunti ning viite erinevat kohalikku omavalitsust. On palju ristumisi erinevate kommunikatsioonidega, nagu näiteks teed, jõed, raudteed, sideliinid. Ehitatava gaasitorustiku pikkus on 55 kilomeetrit ning kokku tuleb torusektsioonide ühendamiseks teha ligikaudu 6000 suurt täpsust ja kõrget kvaliteeti nõudvat keevitust ning rajada gaasitorustiku korrosiooni kaitseks katoodkaitse. Vaata lähemalt.


Võta ühendust

  • Märkige ettevõte nimi juhul, kui tegemist on juriidilise isikuga.

 

Eesti Gaasi klienditugi (E-R 8.30-17.00)

+372 63 62 555