RU

Gaasi õhupall

NÜÜD SAAB Eesti Gaasist
osta ka ELEKTRIT!

Odavalt ja kõigile, ühel arvel!

Meilt saad elektri kaks korda odavama marginaaliga kui turuvalitsejalt.

Sul pole gaasiühendust või Sa pole praegu Eesti Gaasi klient? — Polegi vaja, pakkumine kehtib kõigile!

Võrguteenus ja elekter = 1 arve

1

Sisesta oma andmed

2

Sõlmi leping

3

Naudi koduvalgust ja -soojust väiksemate arvetega

Nii lihtne see ongi!

Minuni gaasitoru ei ulatu, kuidas saan mina soodsa elektri?

Soodne elektri pakkumine kehtib kõigile. Ka neile, kellel ei ole gaasiühendust või kes pole praegu Eesti Gaasi kliendid. Lisaks võidad mugavuses, sest võrguteenus ja elekter on kõik koos ühel arvel!

Kas minu koju paigaldatakse seade, mis teeb gaasist elektrit?

Ühtegi lisaseadet ei ole tarvis! Tänu elektrituru avamisele on ka Eesti Gaasil võimalik börsilt elektrit osta ja seda edasi müüa. Vahe on selles, et Eesti Gaas müüb elektrit väiksema vahendustasuga.

Miks sõlmida elektrileping Eesti Gaasiga?

ODAVAM

Meilt saad muutuvhinnaga elektri kaks korda odavama marginaaliga kui turuvalitsejalt, fikseeritud hind on meil aga u 20% soodsam. Ning kui ostad ka maagaasi Eesti Gaasilt, on elektrilepingu sõlmimisel lisaks veel gaasi hind Sulle soodsam.

MUGAVAM

Kõik ühel arvel! Kuluta vähem aega maksmisele! Enam ei pea koduklient Elektrilevi võrguteenuse eest eraldi maksma, sest kõik gaasi ja elektriga seotud kulud on koos ühel arvel.

Gaasileping sõlmi otseloomulikult Eesti Gaasiga!

Meie peale võid alati kindel olla

Eesti Gaas on usaldusväärne ja stabiilne, sest meie toome maagaasi Eestisse aasta ringi, ilma katkestusteta. Isegi konkurendid ostavad meilt.

Meil maksad õiglase hinna alusel

Eesti Gaas järgib lihtsat põhimõtet – kui maagaasi sisseostu hind kujuneb soodsamaks kui algselt prognoositud ja hinnakujunduses arvestatud, siis maksame kodukliendile aasta lõpus raha tagasi! Mitte ükski teine gaasimüüja sellisel moel oma hinnavõitu Sinuga ei jaga.

Eesti Gaas on kekskonnasõbralik

Küsi personaalset pakkumist!

Täida allolev vorm ning me võtame Sinuga ühendust, et teha personaalselt Sulle mõeldud parim ja soodsaim pakkumine. Pakkumise tegemise eelduseks on võrgulepingu olemasolu.

    * Müüja kasutab isikuandmeid vastavalt isikuandmete kaitse seadusele.