Menüü

Eesti Gaas kutsub osalema arvamuslugude konkursil Edukas Eesti

Eesti Gaasi toetusel on alanud Eduka Eesti arvamuslugude konkursi uus hooaeg, mille võitja saab auhinnaks 10 000 eurot.

Eduka Eesti näol on tegemist Äripäeva, Eesti Gaasi, If Kindlustuse, Ellex Raidla Advokaadibüroo, Forus Grupi, Swedbanki ja Rohetiigri arvamuslugude konkursiga, mis toimub tänavu juba kümnendat korda. Konkursile on oodatud Eesti eduloo uuendamise ja arengu kiirendamise ideed arvamusloo vormis. Konkursil saab osaleda kuni kahe võistlustööga, artikli maht on kuni 5000 tähemärki (koos tühikutega).

Kesksed hindamise kriteeriumid on ideede algupärasus, teostatavus ning särav esitus. Grand prix toob võitjale 10 000 eurot, teine koht 3000 ja kolmas 2000 eurot. Žüriisse kuuluvad korraldavate ettevõtete esindajad, konkursi viib läbi Äripäeva arvamustoimetus. Lisaks on konkursil tava, et toetavad ettevõtted annavad välja eriauhindu, seekord on Eesti Gaasi suuromanik Infortar lubanud oma lemmikule välja anda ka rahalise preemia.

Võistlustööd ilmuvad Äripäeva arvamusosas avatud erirubriigis ja Eduka Eesti Facebooki lehel. Võistlustöö ja autori pildi saab esitada SIIN. Lisaküsimuste korral kirjutage aadressil arvamus@aripaev.ee.

Lõpptähtaeg on 3. aprill 2022, auhinnad anname üle aprilli lõpus.

Eelmise, kevadel lõppenud konkursihooaja peaauhinna pälvis juba teistkordselt Kalev Kaarna, kelle võidulugu käsitles koolide juhtimist. Kõiki varasemaid lugusid saab innustuseks lugeda Äripäeva erirubriigist. 

 

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555