Menüü

Eesti Gaasist

Lähtume oma klientide vajadustest, et pakkuda parimaid energialahendusi.

Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, juurtega aastas 1865. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas, mida pakume klientidele erinevate toodetena – tarnituna läbi võrgu torugaasina, surumaagaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG).

Loome maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi vastavalt iga kliendi vajadustele, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduse ja hoolduseni.

Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades kindlalt liidrirolli. Eesti Gaasi surugaasitanklate võrk on turu suurim ja kasvab järjepidevalt, lisaks maagaasile saab meil  tankida ka kodumaist rohegaasi ehk biometaani.

Oleme esimesed ja ainsad kogu Balti regioonis, kes on välja arendanud stabiilse LNG tarne ja punkerdamise võimekuse ning on valmis teenust pakkuma kõigile huvitatud sadamatele ja ettevõtetele.

Üha kasvava valdkonnana pakume nii kodu- kui äriklientidele elektrit, et nii soojus kui valgus jõuaksid kodudesse ja ettevõtetesse mugavalt, ühest kohast. Eesti Gaas toodab ka ise taastuvenergiat omades 80% osalust Pärnu Päikeseparkides.

Tütarfirmad EG Ehitus ja Gaasivõrk ehitavad ja hooldavad torustikke ja küttelahendusi ning tagavad, et gaas jõuaks kindlalt ja turvaliselt meie klientideni.

Eesti Gaas tegutseb Elengeri nime all Lätis, Leedus ja Soomes, pakkudes äriklientidele energialahendusi.

Eesti Gaas kuulub 100%-liselt Eesti erakapitalile. Ettevõtte omanikuks on investeerimisfirma Infortar, kes on ühtlasi Tallinki suuraktsionär. Eesti Gaasil on ligi 50000 klienti ja 230 töötajat.

Tütarettevõtted

 


Rohkem infot:

Klienditugi (E-R 8.30-17.00)

+372 63 62 555