Menüü

Eesti Gaasist

Lähtume oma klientide vajadustest, et pakkuda parimaid energialahendusi.

Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, juurtega aastas 1865. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas, mida pakume klientidele erinevate toodetena – tarnituna läbi võrgu torugaasina, surumaagaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG).

Loome maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi vastavalt iga kliendi vajadustele, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduse ja hoolduseni.

Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades kindlalt liidrirolli. Eesti Gaasi surugaasitanklate võrk on turu suurim ja kasvab järjepidevalt, lisaks maagaasile saab meil  tankida ka kodumaist rohegaasi ehk biometaani.

Oleme esimesed ja ainsad kogu Balti regioonis, kes on välja arendanud LNG püsitarne ja punkerdamise võimekuse ning on valmis teenust pakkuma kõigile huvitatud sadamatele ja ettevõtetele.

Üha kasvava valdkonnana pakume nii kodu- kui äriklientidele elektrit, et nii soojus kui valgus jõuaksid kodudesse ja ettevõtetesse mugavalt, ühest kohast. Toodame ka ise rohelist päikeseenergiat Eesti suurimas päikseparkide kompleksis Pärnus ning äriklientidele ehitatavates individuaalsetes päiksejaamades.

Meie tütarfirmad EG Ehitus ja HG ProSolution arendavad ja hooldavad torustikke ja küttelahendusi, Gaasivõrk aga haldab Eesti suurimat gaasijaotusvõrku, et gaas jõuaks meie klientideni kindlalt ja ohutult.

Eesti Gaas tegutseb Elengeri nime all ka Soomes, Lätis, Leedus ja Poolas, pakkudes äriklientidele energialahendusi. Elenger Marine teostab 2021. a sügisest ship-to-ship LNG punkerdamisi Soome lahe ja Läänemere põhjapiirkonnas.

Eesti Gaas kuulub 100%-liselt Eesti erakapitalile. Ettevõtte omanikuks on investeerimisfirma Infortar, kes on muuhulgas Tallinki suuraktsionär. Eesti Gaasil on umbes 50000 klienti ja 240 töötajat.

AS Eesti Gaas on sertifitseeritud ning vastab ISO 9001 ja 14001 standardile.

Tütarettevõtted

Elenger Marine LNG solutions
elenger latvija LNG and natural gas solutions
elenger lietuva LNG and natural gas solutions
elenger suomi LNG and natural gas solutions

 


Rohkem infot:

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555