Menüü

Gaasiga kütad puhtalt ja mugavalt

Gaasi hind ja paketid

Gaasi hind on individuaalne ja sõltub kasutatavate teenuste hulgast ja tarbitavast energiakogusest. Iga kliendi personaalne hind kajastub tema arvel.
Mida suurem on gaasi tarbimismaht, seda soodsam on hind. Elektrilepingu olemasolu Eesti Gaasiga annab lisasoodustuse.

Eraisikutele pakume kahte hinnapaketti:

 


KINDEL PAKETT

  • Lepinguperiood:  12 või 24 kuud
  • Hind: hetkel pole pakkumises

Kindla paketi puhul on hind Ostja tarbimismahu alusel kindlaks perioodiks kokku lepitud ja fikseeritud.


PAINDLIK PAKETT

 • Lepinguperiood: tähtajatu 
 • Hind (alates 01.12.2022): 1,75 eurot/m3

Olemuselt kindla ja börsihinna vahepealne, kus hind ei tee kaasa iga börsi kõikumist, vaid muutub harvemini pakkudes seeläbi suuremat stabiilsust. Müüjal on õigus hinda ühepoolselt muuta 30-päevase etteteatamisega.

 


Küsi gaasi pakkumist

Vaata ka elektripakkumist!

Gaasiküte säästab loodust

Maagaas on kõige puhtam ja mugavam energiaallikas. Alternatiivsete lokaalsete energiaallikatega võrreldes on gaasikütte kulu madalam kui elektri- või  õliküte. Kui soojuspumbad nõuavad tõeliste külmade saabudes abi elektriküttelt ning toovad kaasa varjatud kulusid, siis gaasikatel lisaallikat ei vaja.

Gaasi kasutajana puudub vajadus näiteks iga päev ahju kütta või seda puhastada, ladustada pelleteid või soetada kütteõli. Tänapäevased gaasikatlad on automaatjuhtimisel, seega püsib elamine mõistlikult soe ka siis, kui viibid kodust pikemat aega eemal.

Põledes täielikult, ei tekita maagaas kahjulikke põlemisjääke, tolmu ja tahma, järgi jääb vaid süsihappegaas ja veeaur. Lisaks vähendab gaasi torutransport koormust auto- ja raudteetranspordile ning heitgaaside ja müra hulka. Seega erinevalt tahkekütustest ei reosta maagaas koduümbruse õhku ning säästab Eesti metsa ja maastikku.

Gaasiühendus suurendab kinnisvara väärtust ja aitab seda hoida, mis on tähtis, kui oled soetanud kinnisvara pangalaenuga või peaks tekkima soov see kunagi müüa. Ühenda kodu gaasivõrku!

Küsi pakkumist

Gaasi kasutusvõimalused

Loodus- ja energiasäästlikud gaasiseadmed on aina enam levinud ka kodustes majapidamistes. Kasutatakse gaasil töötavaid veesoojendeid ja boilereid, küttekatlaid ja soojuskiirgureid, mitmesuguseid kodumasinaid, transpordivahendeid ning koduseid tanklaid.

Koduseid gaasiseadmeid tuleb kord aastas hooldada, et veenduda gaasiseadme ohutuses ning vältida suuremat energiavajadust või erakorralist remonti.

Telli hooldus

Kuidas energiat kokku hoida?

Energiasääst on muutunud olulisemaks kui eales varem. Gaasi hind on rühkinud Euroopa börsidel enneolematutesse kõrgustesse, kuna turul on seoses sõjaga Ukrainas palju ebakindlust ja peljatakse gaasinappust. Kuidas see kõik Eestit mõjutab, saab lugeda meie blogist.

Kuigi meie kliendid gaasipuudust kartma ei pea, on iga säästetud kuupmeeter gaasi kasulik üldise solidaarsuse ja igaühe isikliku rahakoti jaoks. Mõned nõuanded selleks:

 • Vali õige süsteem. Küttesüsteemi ehitades pea nõu spetsialistiga, et paigaldatav katel oleks optimaalse võimsusega.
 • Pane tehnika enda kasuks tööle. Tänapäevastel kateldel on moodne juhtautomaatika. Kasuta ära tehnoloogiavõimalused, näiteks seadista masin nii, et toatemperatuur oleks paari kraadi võrra madalam ajal, kui sa magad või kui sind kodus ei ole.
 • Reguleeri boileri temperatuuri. Alanda soojendatava tarbevee temperatuuri ajaks, mil seda nagunii ei kasuta. Nii pääsed asjata vee kuumutamisest.
 • Lase soojal ringelda. Ära aseta radiaatori ette kappe ega riiuleid, sest nii ei pääse soe sealt liikuma.
 • Talvine külm las jääb õue. Pimeduse saabudes lase aknarulood alla. Nii ei õhka klaasidelt tuppa külma.
  Rulood ja kardinad on mõistlik ees hoida ka kuumal suvepäeval – päike ei kuumuta tuba kuumaks ning konditsioneer ei pea jahutamiseks nii palju tööd tegema.
  Iga kraad üles või alla säästab energiat!
 • Õhuta tuba õigesti! Ava aknad lühikeseks ajaks täielikult.
 • Lase kütteseadet hooldada vähemalt kord aastas. Hooldamata katlal on kõrgem lahkuvate suitsugaaside temperatuur ja ka energiakulu. Lisaks võib hooldamata kütteseade ohustada nii inimeste tervist kui  ka vara.

Telli hooldus

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555