Menüü

Eesti Gaas lööb kaasa eduka Eesti arvamuslugude konkursil

Eesti Gaas toetab Äripäeva veetavat Eduka Eesti arvamuslugude konkurssi. Ühtlasi on Eesti Gaasi nõukogu esimees Ain Hanschmidt üks žüriiliikmetest.

„Toetame Eduka Eesti ettevõtmist, kuna usume, et elu viivad edasi novaatorlikud ja suurepärased ideed,“ rääkis Hanschmidt. „Meie hinnangul on Eesti majandusele jõukohane vähemalt 5% kasvusamm, kuid selle saavutamiseks on vaja uuendusmeelset ja häid mõtteid elluviivat ühiskonda,“ lisas Hanschmidt.

Eduka Eesti arvamuskonkurss on hea võimalus andekatele inimestele oma ideede põhjalikumaks läbitöötamiseks. „Samuti on tähtis neid ideid avalikkusega jagada, et üheskoos meie majandust positiivselt mõjutada,“ tõdes Hanschmidt.

Eduka Eesti arvamuskonkursil osalemiseks tuleb saata arvamuslugu aadressil arvamus@aripaev.ee. Võitja valib Äripäev koos partnerite esindajatest koosneva žüriiga ning võitjate nimed kuulutatakse välja Eduka Eesti pidulikul lõpuüritusel tuleva aasta märtsis. Lugude hindamisel võetakse arvesse välja pakutud idee originaalsusest ja teostatavust ning argumentatsiooni veenvust.

Konkursi võitja auhinnaks on 10 000 eurot. Teisel koha omanik saab 3000 ja kolmandale kohale jõudnu 2000 eurot.

Tekste võib konkursile saatma hakata kohe. Konkursi lõpptähtaeg on 2017. aasta 28. veebruar. Möödunud aastal võitis esikoha Priit Alamäe lugu „Personaliseeritud riik – teeme ta kiiremaks“.

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555