Menüü

Eesti Gaas sai Kaugtöö Tegija märgise

Eesti Gaasile omistati 2022. a Kaugtöö Tegija märgis. Konkurssi korraldab juba kuuendat korda Targa Töö Ühing koostöös Helmese, Miltton New Nordicsi ja Eesti Personalijuhtimise Ühinguga PARE. Konkursi fookusteemaks on töökeskkonna jätkusuutlikkus.

Kaugtöö Tegija on digitaalne märgis, mis näitab, et ettevõte soosib paindlikke tööviise ja on sellega eeskujuks ka teistele. Eesti Gaasi töötajad on enam kui kaks aastat saanud kasutada võimalust teha tööd tulemuslikult ka väljaspool tööandja kontorit, enamasti kodukontorites. Tänu eelkõige usalduslikele suhetele töötaja ja tööandja vahel ning paidlikkusele meie töösuhetes on kõik kenasti sujunud.

2022. aastal sai Kaugtöö Tegija märgis välja antud 43-le organisatsioonile ja Kaugtöö Tegija märgist pikendas 25 organisatsiooni. Märgis antakse välja kolmeks aastaks ning seda on võimalik pikendada. Parima kaugtööd edendava juhi tiitli pälvis 2022. aastal Andmekaitse Inspektsiooni peadirektor Pille Lehis.

Vaata 2022. aasta märgise saajate ja pikendajate kokkuvõtvat videot SIIT ning kogu kehtiva märgisega organisatsioonide loetelu SIIT

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555