Menüü

Eesti Gaas tutvustab Pärnus võimalust kaks korda soodsamalt kütta ja sõita

Järgmisel laupäeval, 24. septembril osaleb Eesti Gaas Pärnu keskuses toimuval Energiamessil sõnumiga “Kaks korda odavam”. Loosungi seletus on lihtne – maagaasil sõitva autoga läbid 100 kilomeetrit kõigest kahe euroga, elektri saad aga Eesti Gaasilt kaks korda odavama marginaaliga kui turuvalitsejalt.

Eesti Gaasi juhatuse liikme Raul Kotovi sõnul on energiasääst ning -tõhusus teemad, millest eestimaalane räägib järjest enam. “Maagaas, mis sobib suurepäraselt kodu soojustamiseks, on praegu kõige soodsam kütus, näiteks elektri- või õliküttest kolm korda odavam. Samuti saab maagaasi kasutada autokütuseks, bensiiniga võrreldes on see jällegi kaks korda odavam,” selgitas Kotov.

Kõik messil Eesti Gaasiga elektrilepingu sõlminud saavad üheks nädalavahetuseks enda käsutusse gaasiauto Škoda Octavia.

“Peame väga oluliseks, et saame tarbijale oma pakkumistest ja võimalustest otse rääkida– üks asi on paberilt või arvutiekraanilt lugeda, teine asi on lisaküsimustele vastata ning Pärnu ja Pärnumaa inimestega silmast silma suhelda ning gaasi kui kütteliigi eeliseid selgitada,” rääkis Kotov.

Messi missiooniks on harida energiatarbimisega kokku puutuvaid elanikke ning edendada säästlikku ja tarka käitumist igapäevaeluks vajalike oskuste osas. Platsimessil tutvustatakse uusi tooteid ja lahendusi nii eramute kui korterite kütmiseks, jahutamiseks, ventileerimiseks kui ka energiasäästuks. Messil toimuvad praktilised rahvakoolitusprogrammid “Eesti rahva energiakool”, mille käigus jagatakse igapäevaeluks vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi. Rahvakoolituse materjalid avaldatakse veebis ja messi ajalehes.

Loe messi erilehte SIIT.

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555