Menüü

Eesti Gaasi juhiks saab Margus Kaasik

Eesti Gaasi juhatuse esimeheks saab alates järgmisest nädalast ettevõtte juhatuse liige Margus Kaasik.

Margus Kaasik, juhatuse esimees (AS Eesti Gaas) 

„Ettevõtte senise juhatuse esimehe Ants Nooda vedamisel on Eesti Gaas kasvanud rahvusvaheliseks energiafirmaks – Eesti Gaas pole ammu enam ainult „Eesti“ ja ainult „gaas“. Enda eesmärgina näen edasist kasvu välisturgudel, uute pikaajaliste gaasi tarneahelate loomist ning taastuvenergeetika osakaalu suurendamist meie portfellis,“ märkis Margus Kaasik.

„Laiemas pildis gaas oli, on ja jääb, kuid LNG kasutuselevõtt muudab selle senisest mobiilsemaks ja kohaliku kütuse biometaani tootmine rohelisemaks. Kui me lisame siia juurde Euroopa Komisjoni seisukohad maagaasi kui üleminekukütuse osas, siis käsikäes energiavajaduse tõusuga gaasi kasutus pigem kasvab kui langeb, seda ka meie piirkonnas,“ lausus Kaasik.

„Viimase kuue aasta jooksul on Eesti Gaas muutunud monopoolsest kohalikust gaasiettevõttest kaasaegseks energiaettevõtteks, mis tegutseb viiel turul Soomest Poolani. Täna on väga õige aeg anda teatepulk üle inimesele, kes saab Eesti Gaasi grupi viia järgmistele arengutasemetele,“ märkis Ants Noot.

Ants Noot on Eesti Gaasi juhtinud viimased kaks juhatuse liikme perioodi alates ettevõtte omandamisest investeerimisettevõtte Infortar poolt 2016. aasta alguses. Möödunud aastal pälvis Eesti Gaas Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkursil aasta konkurentsivõimelisima tööstus- ja energeetikaettevõtte ning konkurentsivõimelisima suurettevõtte tiitli.

 

 

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555