Menüü

Eesti Gaasi juhtkonnaga liitus Vaiko Tammeväli

AS Eesti Gaasi meeskonnaga liitus aprilli algusest Vaiko Tammeväli, kelle vastutusvaldkonnaks saab kontserni finants- ja riskijuhtimine. Margus Kaasik jätkab juhatuse liikmena ja keskendub energiatootmise suuna arendamisele, energiakaubandusele ning uute äriprojektide ja investeeringute analüüsile.

AS Eesti Gaasi juhatuse esimees Ants Noot selgitas, et ettevõtte tegevus on läinud viimase aastaga oluliselt mitmekülgsemaks ning keerukamaks, mis nõuab finantsvaldkonda lisajõu kaasamist. „Oleme viimastel aastatel jõudsalt investeerinud taastuvenergiasse, sisenenud piiriülesesse energiakaubandusse, laienenud Soome, Lätti ning Leetu. Need arengud on toonud omakorda kaasa uusi riske ning täiendava finantsanalüüsi- ja prognoosivõimekuse vajaduse,“ lausus Ants Noot.

„Seega otsustasime kiire arengu ja laienemise valguses oma meeskonda kaasata lisajõudu ja -kompetentsi pikaaegse valdkonna kogemuse ja teadmistega juhi Vaiko Tammeväli näol, kelle vastutusvaldkonnaks saab peamiselt kontserni strateegiline ja operatiivne finantsjuhtimine, aruandlus, vajalike prognooside koostamine ning riskijuhtimine,“ lisas Eesti

Vaiko Tammeväli töötas kuni Eesti Gaasiga liitumiseni Statistikaameti majandus- ja keskkonnastatistika osakonna juhatajana, kus kuuludes juhtkonda vastutas ta makromajanduse näitajate statistika kogumise ja analüüsi eest. Enne seda, 2019. aasta suveni töötas ta Swedbanki finantsdirektorina ning aastatel 2009-2014 sama panga privaatpanganduse juhina. Vaiko Tammevälil on magistrikraad Tallinna Tehnikaülikooli majanduse ja rahanduse erialalt.

Vaiko Tammeväli alustas AS Eesti Gaasi finantsjuhina tööd 1. aprillil 2020. aastal.

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555