Menüü

Eesti Gaasi osalusel toimunud eduka eesti arvamuskonkursi võitis Jaak Laineste

Äripäeva eestvedamisel ning Eesti Gaasi ja mitme teise ettevõtte kaasabil tunnustati reedel Eduka Eesti arvamuslugude konkursi võitjaid. Peavõidu 10 000 eurot pälvis Jaak Laineste lugu “Taome äpid reaalmajanduseks”. Teise koha (3000 eurot) võitsid Eik Hermann ja Lauri Tõnise looga “Maaelu 2.0: väike on parem” ning kolmanda koha (2000 eurot) viis koju Priit Pekarev arvamusega “Digitaalse sularaha riik”.

Võiduloo autor Jaak Laineste kutsub üles suunama Eesti IT-sektorit äpimajandusest reaalmajandusse – looma e-kodanike e-riigi e-ainete asemel kogukonna, kus kõikehõlmavast, kuid samas nähtamatust infotehnoloogiast on kasu igaühele.

Žürii töös osalenud Eesti Gaasi nõukogu esimees Ain Hanschmidt tõdes, et tegemist oli kõrgetasemelise konkursiga. „Kirjutajad pakkusid erinäolisi lahendusi, kuidas muuta Eesti majandust kitsamalt ja Eesti elu laiemalt efektiivsemaks ja edumeelsemaks,“ sõnas Hanschmidt. „Võidutöö juures tooksin lisaks teema aktuaalsusele välja selle väga põhjaliku käsitluse ning konkreetsete ettepanekute tegemise,“ lisas Hanschmidt.

Sel hooajal avaldas Äripäev Eduka Eesti konkursi raames 60 lugu.
Lisaks Eesti Gaasile toetasid konkurssi Tallinna Kaubamaja, Danske Bank, Ace Logistics, Silberauto ja Eesti ettevõtluskõrgkool Mainor.

Loe võidulugusid ja kõiki konkursi töid siit: http://www.aripaev.ee/uudised/edukas-eesti

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555