Menüü

Ilja Nartov tegi õnnelikule lasnamäelasele ootamatu üllatuse (VIDEO!)

Saatejuht ja näitleja Ilja Nartov üllatas Lasnamäel elavat Galina Zjukinit tasuta aastase elektripaketiga, mille Zjukin võitis Eesti Gaasi kampaania käigus, kui soovitas Eesti Gaasi eripakkumist oma sõpradele. 

Eesti Gaasi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kersti Tumm lausus, et loosimised toimuvad kokku kaheksa nädala jooksul ning esimesi võitjaid on juba teavitatud. “Meil on olnud väga hea meel kuulutada välja esimesed võitjad ning tahakski siinkohal juhtida tähelepanu, et kõigil on võimalus sama võidu osaks saada, minnes veebilehele www.gaas.ee ja soovitades eripakkumist oma sõpradele,” märkis Tumm.

Üheks õnnelikuks aastase elektripaketi võitjaks, kellele andis kingituse üle armastatud näitleja ja saatejuht Ilja Nartov, on Lasnamäel elav Galina Zjukin. Zjukini sõnul on ta äärmiselt rahul, et läks Eesti Gaasi lehele uurima elektripakkumise hinda. “Mulle valmistas rõõmu juba see, et leidsin Eesti Gaasi lehelt senise pakkujaga võrreldes soodsama elektri, aga sellest ei osanud ma isegi unistada, et ma saan elektri hoopiski täiesti tasuta,” rõõmustas õnnelik võitja.

Zjukini kõrval on praeguseks välja kuulutatud veel kolm tasuta aastase elektripaketi võitjat. Nende seas on ka Harjumaal elav nelja lapse ema Kätlin Veidik, kelle sõnul valmistab võit eriti suurt rõõmu just praegu, kuna perekond otsustas hiljuti hakata kodu kütma õhksoojuspumpade abil ning selle tagajärjena suurenes elektritarbimine. Lisaks kulub tema sõnul neljalapselises peres elektrit igapäevaselt palju juba näiteks toiduvalmistamisele.

Seniseid elektritarbimise harjumusi Veidik tasuta elektri tõttu siiski ei plaani muuta. “Kindlasti ei hakka nüüd olema nii, et tuled tubades kogu aeg põlevad ja keegi enam ära ei kustuta,” muheles ta.

Kõik sel sügisel Eesti Gaasiga elektrilepingu sõlmijad saavad terve 2018. aasta jooksul igal laupäeval hommikul kella kaheksast õhtul kaheksani elektri 0-marginaaliga. Eripakkumist saab Eesti Gaasi kampaanialehe www.gaas.ee kaudu soovitada e-posti teel ka oma sõbrale ning kõigi soovitajate vahel loosib Eesti Gaas 10 õnnelikule tasuta elektri tervenisti kogu aastaks.

AS Eesti Gaas on Eesti vanimaid ja kogenumaid energiafirmasid, mis tegeleb maagaasi ja elektri müügiga. Eesti Gaas annab tööd enam kui 200 inimesele, ettevõttel on 1600 äriklienti ja 42 000 koduklienti.

 

https://www.youtube.com/watch?v=cQ6EmmdlhL8

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555