Menüü

Eesti Gaas langetab veel täiendavalt gaasihinda

Eesti Gaas langetab kodukliendi paindliku paketi 35 protsenti madalamat detsembrikuu hinda veel täiendavalt 5 protsenti – uus hind alates 1.12.2022 on 1,75 eurot/m3 koos käibemaksuga. 

„Esimesed miinuskraadid toovad Eestis gaasi täiendava hinnasula ning kokku saab kodukliendi paindliku paketi detsembrikuu hind olema praegusega võrreldes ligi 40 protsenti madalam. Gaasimahutid on Euroopas täis, ilmad on olnud oodatust soojemad ja tarbimine väiksem. Oleme saanud uued gaasitarnijad ja tarneteed paika ning teinud täispöörde Norra ja USA päritolu LNG-le,“ märkis Eesti Gaasi juhatuse esimees Margus Kaasik.

See on juba kolmas kord jooksval aastal, mil Eesti Gaas on peale uue hinna lepingujärgset kuuajalist etteteatamist seda omal initsiatiivil täiendavalt langetanud, et turu hinnalangus kiiremini klientideni tuua. Sarnastest esialgse hinna langetustest teatas Eesti Gaas ka enne märtsi ja oktoobri hinna jõustumist. Teadaolevalt on 1,75 eurot/m3 täna madalaim hind Eestis.

Eesti Gaas pakub klientidele maagaasi nii torugaasi, surumaagaasi (CNG) kui veeldatud maagaasi (LNG) kujul ning haldab riigi suurimat gaasivõrku. Ettevõte arendab aktiivselt taastuvenergiaportfelli päikeseenergia ja rohegaasi (biometaani) tootmise ja müügi näol.

Eesti Gaas tegutseb Soomes, Lätis, Leedus ja Poolas Elengeri kaubamärgi all. Kontsernil on kokku 50 000 klienti. Peale seda kui ettevõtte omandas Eesti üks suurim investeerimisettevõte Infortar on Elenger kasvanud piirkonna suurimaks erakapitalil energiafirmaks, ettevõtte müügist üle 70 protsendi moodustab müük välisturgudel.

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555