Menüü

Vingugaasianduri tellimine

Tellimiseks täida allolev vorm!

Kvaliteetne Honeywell XC70 vingugaasiandur tagab sulle ohutuma kodu. See sobib kasutamiseks ka külmadesse ning niisketesse ruumidesse. Vingugaasianduri hind Eesti Gaas kliendile on 45 EUR ja tavahind on 48 EUR. Hinnad sisaldavad postikulu.

Vingugaasianduri tellimisvorm

Peale tellimuse esitamist saadetakse Teie e-postile arve. Tellitud kaup saadetakse peale arve tasumist 5 tööpäeva jooksul valitud pakiautomaati.

Honeywell XC70 vingugaasianduri plussid:

  • sensori ja toiteallika eluiga 7 aastat;
  • tootjapoolne garantii 7 aastat.
  • sobib kasutamiseks ka vannitubades ja niisketes ruumides (IP44);

Honeywell Home rakendus on saadaval: App Store ja Google Play poodidest.

Alates 01.01.2018 muutus vingugaasiandur Eestis kohustuslikuks. Andur tuleb paigaldada kõikidesse eluruumidesse, milles asub korstnaga ühendatud gaasiseade, näiteks veesoojendi. Päästeamet soovitab anduri paigaldada seinale ka kohtades, kus asub põlemisprotsessiga seotud seade, nagu näiteks puuküttel toimiv ahi, kamin või pliit.

Vingugaasiandur hakkab tööle juhul, kui vingugaasi kontsentratsioon õhus läheneb tasemele, mis on on ohtlik inimese tervisele. Andurita ei ole võimalik vingugaasi märgata, sest oma omadustelt on see värvitu, lõhnatu ja maitsetu. Vingugaasi mürgituse esimeseks tunnusteks on peavalu, peapööritus, väsimus või iiveldus. Ärkvel olles ei pruugi inimene neid sümptomeid vingugaasiga seostada ning une pealt üldse mitte tajuda.

Eesti Gaasi klienditugi
(E-R 8.30-17.00)

+372 63 62 555