Menüü

Eesti Gaasist

Lähtume oma klientide vajadustest, et pakkuda nii parimaid energialahendusi. Pakume tervikteenuseid ja tõstame keskkonda säästes inimeste elukvaliteeti.

AS Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, mille tuumtoode ja -kompetents on maagaas – tõhus, soodne ja väga puhas energiaallikas. Maagaas sobib suurepäraselt nii soojatootmiseks, tööstusprotsesside sisendiks kui transpordikütuseks.

Me pakume maagaasi erinevate toodetena – torugaasina, surugaasina (CNG), veeldatuna (LNG). Meie ettevõttest saab gaasiga liituda soovija võtmed kätte lahenduse, alates torustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduseni.

Uue ärisuunana arendame maagaasil baseeruvaid energia koostootmislahendusi. Samuti oleme Tallinnas alustanud koduklientidele gaasiseadmete hooldusteenuse pakkumist ja arendamist, plaaniga laiendada teenust vastavalt nõudlusele ka mujale Eestisse.

Üha kasvava valdkonnana pakume juba mitmeid aastaid nii kodu- kui äriklientidele elektrit, et nii soojus kui valgus jõuaksid kodudesse ja ettevõtetesse mugavalt, ühest kohast.

Eesti Gaas on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille aktsiatest 67% kuulub investeerimisfirmale Infortar.

Eesti Gaasi kontserni kuuluvad tütarfirmad AS EG Ehitus ja AS Gaasivõrgud, mis pakuvad toetavaid teenuseid – ehitavad ja hooldavad torustikke ja küttelahendusi, et gaas jõuaks mugavalt ja ohutult meie ligi 45000 kliendini.

Alates juulist 2017 tegutseb Eesti Gaas ka Lätis SIA EG Energija nime all, pakkudes äriklientidele energialahendusi.

Klienditugi (E-R 8.30-17)

+372 636 2555