Menüü

Koduvalgus väiksemate arvetega

Paketid

Meie elektripaketid jagunevad püsihinnaga ja muutuvhinnaga pakettideks.

Kindel pakett

Kindla paketi puhul on elektri hind ühesugune kogu lepinguperioodil, elektribörsi kõikumised arvet ei mõjuta ning kulusid on lihtsam planeerida.

Ühetariifse hinnavariandiga kehtib igale tunnile lepingus kokkulepitud ühtne hind. Ühetariifne pakett sobib paremini juhul, kui suurem osa elektrist tarbitakse päeval.

Kahetariifse hinnavariandiga arvestatakse päeva ja öö elektritarbimised eraldi. Kahetariifset hinda saab valida juhul, kui tarbimiskohas on päeva ja öö elektritarbimist eraldi mõõtev kahetariifne arvesti või tunniarvesti.

Päevatariif kehtib esmaspäevast reedeni suveajal kella 8–24, talveajal kella 7–23. Öötariif kehtib suveajal kella 24–8 ja talveajal kella 23–7 ning kõigil laupäevadel ja pühapäevadel. Argipäevadele langevatel riiklikel pühadel kehtivad samad tariifid, mis tavalistel argipäevadel.

Küsi pakkumist

Muutuvhinnaga paketid

Muutuvhinnaga paketis sõltub elektri hind Nordic Pool Spoti (NPS) börsi hinnast, mis muutub tunnipõhiselt. Börsihinnale lisandub kindel müügimarginaal. Muutuvhinda peetakse tihti soodsamaks kui fikseeritud hinda, kuid börsihind võib samahästi tõusta kui langeda ning valmis tuleb seega olla mõlemaks stsenaariumiks.

NPS börsi Eesti piirkonna kuu keskmised börsihinnad

Klienditugi (E-R 8.30-17.00)

+372 636 2555