Menüü

Tere tulemast
Eesti Gaasi
puhtasse maailma!

Eesti Gaas pakub kaasaegseid ja puhtaid energialahendusi. Toome soojust, valgust, energiat ja kütust nii era- kui äriklientidele. Ehitame võrke, loome ühendusi ja haldame ning hooldame seadmeid. Eelisarendame rohelisi ja taastuvaid energiaallikaid. Püüame olla võimalikult rahakoti- ja keskkonnasäästlikud.

Oleme teel puhtama maailma poole. Koos teiega.


Puhtam liiklus

CNG on soodne ja ei kurna elukeskkonda, selle CO₂ emissioon on ca 25% väiksem kui bensiinil. Lisaks müüme oma tanklates biojäätmetest toodetud 100% eestimaist rohegaasi.

Küsi pakkumist

 

Puhtam soojus

Maagaas on puhas ja soodne energiaallikas, mis ei tekita põledes kahjulikke jääke. Erinevalt tahkekütustest ei reosta maagaas koduümbruse õhku ning säästab Eesti metsa ja maastikku.

Küsi pakkumist

Puhtam valgus

Meie päikesepark Pärnus suudab toota puhast elektrit tuhandele kodule. Lisa e-teeninduses elektripaketi juurde märge “Roheline energia” või avalda soovi klienditoele.

Küsi pakkumist

 

Puhtam gaasikatel

Kas sinu gaasiseade on sügiseks valmis? Ära riski, hoia oma seade puhas ja korras ning telli professionaalne gaasikatla või -veesoojendi hooldus oma ala spetsialistidelt!

Broneeri aeg

Puhtam tööstus

Maagaas on täna kõige puhtam, mugavam ja soodsam energiaallikas. Kõrge kütteväärtus ning paidlik kasutus teevad maagaasist hinnatud kütuse.

Kuhu maagaasitorustik ei ulatu, seal on abiks veeldatud maagaas LNG.

Küsi pakkumist

Puhtam Läänemeri

LNG ehk veeldatud maagaas on puhtaim laevakütus, mis säästab meie kodumerd. Oleme Põhja-Euroopa suurim truck-to-ship LNG punkerdaja. Meie ehitatav LNG punkrilaev hakkab  teenindama keskkonnasõbralikke laevu ning viib Läänemere kohalt minema 66000 tonni CO₂ aastas.

Küsi pakkumistKontakt

 

 

 

Klienditugi (E-R 8:30-17:00)

+372 63 62 555